فیلتر تلگرام و کسب و کار

فاجعه ای برای کسب و کار های اینترنتی بی اساس

 

پس از گذشت پنج سال از راه اندازی شبکه اجتماعی تلگرام . در چند روز اخیر (دی ماه سال نود و شش)  متوجه این شده ایم , تلگرام فیلتر و مسدود شده است.

بیشتر کسب و کار های اینترنتی پردرامد و مهم ایران همراه با مسدود شدن تلگرام کاملا کساد شدند.این کسادی کسب و کار باعث ضرر مالی و ناپدید شدن مشتریان یک شغل اینترنتی شده است.

اکنون مسئول این خرابی و کسادی اوضاع کیست؟

اولین و آخرین شخصی که مسئول این خرابی می باشد.صاحب کسب کار مورد نظر است.زیرا کسب و کار مهم اینترنتی خود را در بستری کاملا نا امن و بدون ضمانت پایداری, راه اندازی کرده است.

شروع و کسب و کار در محلی که هیچ گونه مالکیتی در آن ندارید و تنها حق مدیریت آن را دارید ریسک بزرگیست.همینطور که در سال 96 با فیلتر شدن تلگرام و اینستاگرام اکثر مشاغل تلگرامی کاملا بی رونق شده اند.

حال اگر مشتری قصد داشته باشد به دنبال نام فروشگاه شما در گوگل نیز باشد اسمی از شما نخواهد دید زیرا هیچگونه زیرساخت علمی و عملی برای این موضوع در نظر نگرفته اید.

پیشنهاد رادوب جهت بازگشت پرقدرت به سوی مشاغل اینترنتی راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی و یا شرکتی قدرتمند می باشد.

از مزیت های راه اندازی وب سایت مناسب برای یک شغل:

·         این تضمین را دارید : هیچگاه وب سایت شما – خدمات شما – فروش شما به صورت اینترنتی مسدود نخواهد شد.زیرا هیچ شخصی حق مسدود سازی وب سایت شخصی شما را ندارد.

·         نام کسب و کار شما و برندتان و با مشخصات کامل دسترسی در گوگل و فضای مجازی ثبت و منتشر شده است و مشتریان شما کافیست نام شما را جستجو کنند تا به وب سایت شما هدایت شوند.

·         راه اندازی وب سایت یک سند معتبر و همیشگی در بستری امن در اختیار شماست تا با خیالی آسوده مدیریت کنید.

مشاوره جهت راه اندازی وب سایت:09159771803

www.radweb.in