طراحی وب سایت

 

طراحی وب سایت:

در جهان برندی یافت نمیشود که پایگاه اینترنتی مخصوص به خود را نداشته باشد. علاوه بر امکانات فوق العاده که  یک وب سایت به یک شخص یا مجموعه میدهد (مزایا طراحی وب سایت) اعتبار و پرستیژ بالایی را برای یک مجموعه و یک شرکت به ارمغان به می آورد.

 

امروزه اصلی ترین منبع تحقیقات برای یک شخص فضای مجازی در بستر اینترنت میباشد . به همین دلیل میزان درامد زایی و شناخت برند ها و شرکت های مختلف که دارای وب سایت هستند به مراتب بیشتر از شرکت هاییست که همچنان به صورت سنتی به فعالیت خود ادامه میدهند.

 

به عنوان مثال اگر شما در استان یک شرکت داشته باشید فقط در محدوده استان خودتان شناخته شده اید و جامعه بازاری شما در حد استان خودتان میباشد.

اما اگر در دنیای مجازی یک وب سایت داشته باشید خدمات شما علاوه بر این که در استان و جهان به صورت معتبر شناخته میشود فروش و درامد زایی شما نیز افزایش چشم گیر و رو به رشدی دارد.

 

لازم به ذکر است که تنها , راه اندازی وب سایت کافی نیست . وفقط شما نیمی از راه را طی کرده اید. در کنار این مهم باید وب سایت شما در گوگل و موتور های جستجو دیگر شناخته شود.تا بتوانید از وب سایت نتیجه خوب را کسب کنید.

برای شناخته شدن در گوگل باید وب سایت شما سئو یا بهینه سازی شده باشد. سی ام اس آرت همراه با طراحی وب سایت و اجرای آن هم زمان اقدام به سئو سازی سایت مورد نظر میپردازد.

 

اما اگر شما صاحب وب سایتی هستید که از رتبه و بازدید خود در گوگل ناراضی هستید با ما تماس بگیرید.

 

توصیه میشود مقاله بهینه سازی وب سایت را مطالعه بفرمایید از طریق این  (لینک)

چرا و چگونه در گوگل اول باشیم ؟ (+ چند نمونه کار سئو) (لینک)